II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
„Dostawa aparatury i sprzętu medycznego na potrzeby Szpitalnego Oddziału Ratunkowego Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o.”
Numer referencyjny: 23/2023
II.1.2)Główny kod CPV33100000 Urządzenia medyczne
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury i sprzętu medycznego na potrzeby Szpitalnego Oddziału Ratunkowego Szpitala Czerniakowskiego sp. z o.o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wymaganymi parametrami technicznymi stanowi: • załącznik nr 3 do SWZ – Formularz asortymentowo-cenowy, • załącznik nr 4 do SWZ – Oferowane parametry techniczne.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33100000 Urządzenia medyczne
II.2.4)Opis zamówienia: