Paslaugos - 287551-2019
Lietuva-Vilnius: Statybos darbų priežiūra
2019/S 117-287551
Skelbimas apie sutarties skyrimą
Pirkimo procedūros rezultatai
Paslaugos
Teisinis pagrindas:
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Investicinių projektų statybos darbų techninė priežiūra, II etapas (IV dalis)
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
71247000 Statybos darbų priežiūra
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Investicinių projektų statybos darbų techninė priežiūra, II etapas (IV dalis).
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)
71356100 Techninės kontrolės paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Viaduko virš geležinkelio Mažeikių m. Algirdo g. įrengimas.