Skelbimas apie sutarties skyrimą. Komunalinės paslaugos
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/25/ES
I dalis: Perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
prj_87790 - Fornitura berretti - CIG 9210894E2C
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas18110000 Profesiniai drabužiai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Fornitura di berretti leggeri e berretti impermeabili
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.4)Pirkimo aprašymas: