Roboty budowlane - 291775-2023
Polska-Lublin: Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
2023/S 094-291775
Sprostowanie
Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Roboty budowlane
(Suplement do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej, 2022/S 250-731064)
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
„Projekt i budowa drogi ekspresowej S17 Piaski – Hrebenne”, odcinek nr 3: węzeł „Krasnystaw Północ” („Krasnystaw I”) wraz z węzłem – węzeł „Izbica” („Tarzymiechy”) wraz z węzłem”
Numer referencyjny: O/LU.D-3.2410.10.2022.AW
II.1.2)Główny kod CPV
45233000 Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i budowa odcinka drogi ekspresowej S17 na trasie Piaski – Hrebenne. Początek odcinka przyjęto w km lokalnym 0+000,00 (zgodnie z Dokumentacją Projektową w stadium Koncepcji Programowej dla przedsięwzięcia pn.: „Budowa drogi ekspresowej S17 Piaski-Hrebenne” Część 1, odcinek realizacyjny nr 3: węzeł „Krasnystaw Północ” („Krasnystaw I”) wraz z węzłem – węzeł „Izbica” („Tarzymiechy”) wraz z węzłem”, zaś koniec w km lokalnym ok. 18+800,00. Powyższy odcinek zlokalizowany jest na terenie województwa lubelskiego, w powiatach: krasnostawskim, zamojskim, na terenie gmin Krasnystaw, Miasto Krasnystaw, Izbica, Stary Zamość.