Skelbimas apie sutarties skyrimą
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
plateau no1 - aménagement d'une aire de jeux pour enfants de 1 an à 12 ans
Nuorodos numeris: 2023-004-00
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas37535200 Žaidimų aikštelės įrenginiai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
aménagement d'une aire de jeux pour enfants de 1 à 12 ans au Parc du Schlossberg
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)37535200 Žaidimų aikštelės įrenginiai
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
aménagement d'une aire de jeux pour les enfants de 1 an à 12 ans au Parc du Schlossberg