II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa urządzeń i akcesoriów komputerowych oraz oprogramowania dla Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach
Numer referencyjny: ADP.2301.47.2022
II.1.2)Główny kod CPV30213300 Komputer biurkowy
II.1.4)Krótki opis:
Część 1 Dostawa sprzętu komputerowego do Biblioteki Uniwersyteckiej UJK
Część 2 Dostawa oprogramowania do Wydziału Pedagogiki i Psychologii UJK i Centrum
Informatyki
Część 3 Dostawa sprzętu komputerowego do Katedry Matematyki, Katedry Dziennikarstwa
Część 4 Dostawa oprogramowania komputerowego do Centrum Informatyki
Część 5 Dostawa sprzętu komputerowego do Administracji UJK
Część 6 Dostawa sprzętu komputerowego do Centrum Informatyki i Studium Języków
Obcych
Część 7 Dostawa sprzętu komputerowego do Centrum Wsparcia Osób z
Niepełnosprawnościami
Część 8 Dostawa sprzętu komputerowego do Wydziału Humanistycznego
Część 9 Dostawa zestawów komputerowych do Wydziału Prawa i Nauk Społecznych
Część 10 Dostawa sprzętu komputerowego do Collegium Medicum UJK
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV30213300 Komputer biurkowy
30236000 Różny sprzęt komputerowy
48000000 Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
II.2.4)Opis zamówienia:
1 ) Skaner płaski książkowy A3 – 1 sztuka
2) Laptop 15 cali – 2 sztuki
3) Laptop 17 cali – 1 sztuka
4) Replikator portów USB-C do (HDMI, Ethernet, USB 3.0, USB-C) – 2 sztuki
5) Adapter do montażu dysku 2,5'' w zatoce 3,5'' – 1 sztuka
6) Bezprzewodowy czytnik kodów ze stacją dokującą – 2 sztuki
7) Dysk 2,5" SATA SSD 2TB – 1 sztuka
8) Dysk 2,5" SATA SSD 512GB – 43 sztuki
9) Pamięć RAM 8GB PC3-12800 do Dell OptiPlex 7010 (USFF) – 25 sztuk
10) Zasilacz dedykowany do laptopa Dell Latitiude E6530 – 1 sztuka
11) Zasilacz dedykowany do laptopa Lenovo ThinkBook 20VG – 1 sztuka
12) Zewnętrzny napęd/nagrywarka DVD – 1 sztuka
Część 2 Dostawa oprogramowania do Wydziału Pedagogiki i Psychologii UJK i Centrum Informatyki
Część nr: 2
Oprogramowanie do zdalnego pulpitu AnyDesk lub równoważne wg specyfikacji, licencja roczna
Część nr: 3
1) Zestawy Komputerowe, (mysz i klawiatura) dla Katedry Matematyki – 40 szt
2) Komputer stacjonarny dla Katedry Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej – 16 zestawów
3) MONITOR – 16 szt
Część nr: 4
Adobe Acrobat 2020 Pro – 3 szt
Część nr: 5
1) Komputer przenośny – Notebook ekonomiczny - 1 szt.
2) Ultrabook – komputer przenośny 2 szt
3) Dysk SSD 250 GB, 2,5 cala, SATA – 1 szt
4) Dysk przenośny HDD, 500 GB USB 3.0 – 1 szt.
5) Notebook zaawansowany - 1 szt
6) Monitor 22” - 1 szt.
7) Mysz komputerowa USB bezprzewodowa 1 szt.
8) Klawiatura bezprzewodowa na baterie z USB – 1 szt.
9) Laptop ekonomiczny 1 szt.
10) Monitor 22” - 1 szt.
11) Mysz komputerowa USB bezprzewodowa 1 szt.
12) Klawiatura bezprzewodowa na baterie z USB – 1 szt.
Część 6 Dostawa sprzętu komputerowego do Centrum Informatyki i Studium Języków Obcych
Część nr: 6
1) Kamerka internetowa – 1 szt.
2) Zestaw komputerowy – 14 zestawów
3) Zestaw komputerowy – 7 zestawów
4) Wewnętrzne napędy optyczne DVD do komputerów - 6 szt.
5) Przedłużacz do komputerów HDMI – 6 szt
6) Dysk wewnętrzny SSD 240 GB do komputera – 4 szt.
Część 7 Dostawa sprzętu komputerowego do Centrum Wsparcia Osób z Niepełnosprawnościami
Część nr: 7
1) Skaner 2 szt.
2) Klawiatura – 7 szt.
3) Oprogramowania OCR- 7 sztuk
4) Program udźwiękawiający: Program udźwiękawiający Professional PL z SMA ostatnia wersja (wraz z instrukcją w języku polskim)- 7 sztuk.
5) Oprogramowanie Program do klawiatury funkcyjnej z powiększonymi i kontrastowymi napisami oraz klawiszami funkcyjnymi z możliwością synchronizacji z programem dedykowanym - 7 sztuk,
6) Zestaw zaawansowany, All in One – 7 szt.
7) Zasilacz awaryjny UPS Active PFC - 7 szt.
Część nr: 8
1) pamięci RAM 4GB – 21 szt.
2) Dysk wewnętrznego SSD 240GB do komputera stacjonarnego – 21 szt.
Część nr: 9
Zestaw ekonomiczny, All in One przeznaczony do pracy biurowej i administracyjnej oraz do pracowni komputerowych. – 16 zestawów
Część nr: 10
1) Pendrive 64 GB- 2 szt.
2) Pendrive 32 GB – 6 szt.
3) HDD przenośny podłączany do USB – 2 szt.
4) Dysk typu SSD 2,5cala – 6 szt.
5) Dysk typu SSD 2,5cala – 1 szt.
6) Mysz komputerowa USB ergonomiczna-wertykalna – 3 szt.
7) Stacja dokująca na 2 dyski twarde USB 3.0 z możliwością klonowania – 1 szt.
8) Splitter HDMI 4K – 1 szt.
9) Wzmacniacz sygnału HDMI – 2 szt.
10) Akumulator żelowy typu AGM do UPS 12V/5Ah – 10 szt.
11) Dysk SSD 250GB – 10 szt
12) Switch gigabitowy 5-portowy przełącznik typu desktop – 3 szt.
13) Zasilacz uniwersalny do laptopów – 1 szt.
14) Adapter/Konwerter HDMI do VGA - 6 szt
15) Pasta Termoprzewodząca 30g – 1 szt
16) Przewód sieciowy U/UTP kat. 5e 100 m – 1 szt.
17) Karta sieciowa na USB-C – 1 szt.
18) Pamięć komputerowa RAM DDR3 8Gb 1600mhz – 3 szt
19) Przewód HDMI 10m – 3 szt
20) Wskaźnik laserowy z funkcją pilota do prezentacji – 1 szt
21) Głośniki komputerowe – 3 szt