Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawy oleju napędowego transportem wykonawcy
Numer referencyjny: KPK/ZP/ON/78/21
II.1.2)Główny kod CPV09134100 Olej napędowy
II.1.4)Krótki opis:
Głównym przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy oleju napędowego określonego kodem wg CPV – 09134100-8, dla Komunalnego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego w Białymstoku przy ul. Składowej 7. Paliwo jest przeznaczone do napędu wysokoprężnych silników spalinowych, spełniających normy emisji spalin EURO 3 do EURO 6, eksploatowanych w autobusach komunikacji miejskiej.
Zamawiający zamierza zakupić łącznie 3 100 000 l (3 100 m3) oleju napędowego (w temperaturze rzeczywistej).