Usługi - 296135-2023
Submission deadline has been amended by:  400818-2023
Polska-Warszawa: Zintegrowane usługi telekomunikacyjne
2023/S 096-296135
Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Podstawa prawna:
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Świadczenie usług transmisji danych w Sieci WAN oraz dostępu do Internetu
Numer referencyjny: BGO-BGZ.25.11.2023.AS
II.1.2)Główny kod CPV
64227000 Zintegrowane usługi telekomunikacyjne
II.1.4)Krótki opis:
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transmisji danych w Sieci WAN oraz dostępu do Internetu.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera:
1) Załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ).
2) Załącznik nr 2 do SWZ – Wzór Umowy wraz z załącznikami.
3) Załącznik nr 3 do SWZ – Wzór Formularza oferty.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
32420000 Urządzenia sieciowe
50312000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu komputerowego
II.2.4)Opis zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług transmisji danych w Sieci WAN oraz dostępu do Internetu, obejmujących:
1.1 świadczenie usługi transmisji danych w Sieci WAN z wykorzystaniem głównych Łączy IP VPN MPLS Wykonawcy we wszystkich Lokalizacjach Zamawiającego, określonych w Załączniku nr 1 do SWZ, z zapewnieniem Funkcjonalności usługi transmisji danych w Sieci WAN;
1.2 świadczenie usługi transmisji danych w Sieci WAN z wykorzystaniem zapasowych Łączy IP VPN MPLS Wykonawcy we wszystkich Lokalizacjach Zamawiającego, określonych w Załączniku nr 1 do SWZ, z zapewnieniem Funkcjonalności usług transmisji danych w Sieci WAN;
1.3 świadczenie usługi dostępu do Internetu w siedzibie Zamawiającego w Warszawie poprzez główne i zapasowe łącze dla usługi dostępu do Internetu, z zapewnieniem Funkcjonalności usługi dostępu do Internetu;
1.4 świadczenie usługi Serwerów nazw;
1.5 świadczenie usługi AntyDDoS;
1.6 dostawę i przeniesienie na Zamawiającego własności 16 szt. Routerów CE wraz z wyposażeniem oraz Serwisem Producenta zapewniających Funkcjonalność transmisji danych w Sieci WAN;
1.7 dostawę i przeniesienie na Zamawiającego własności licencji aktywujących porty 10Gb/s
w Routerach CE;
1.8 wykonanie robót budowlanych polegających na wykonaniu instalacji i uruchomieniu przez Wykonawcę wymaganych światłowodów jednomodowych w każdej Lokalizacji Zamawiającego – tylko w tych Lokalizacjach, w których takie roboty budowlane są niezbędne do przeprowadzenia;
1.9 realizację:
1) dostawy, montażu, konfiguracji i uruchomienia Routerów CPE,
2) uruchomienia Łączy IP VPN MPLS,
3) uruchomienia łączy dla usługi dostępu do Internetu,
4) uruchomienia usługi Serwerów nazw,
5) uruchomienia usługi AntyDDoS,
6) montażu, konfiguracji, uruchomienia i, w imieniu Zamawiającego, dokonania wymaganej przepisami prawa rejestracji Routerów CE w związku z wykorzystaniem modułu silnie szyfrującego,
7) dostawy, instalacji i uruchomienia systemu monitoringu,
8) propozycji sposobu wykonania pierwszej i drugiej części testów akceptacyjnych,
9) pierwszej i drugiej części testów akceptacyjnych,
10) dokumentacji powykonawczej,
11) instruktażu powdrożeniowego,
12) świadczenia usługi serwisu Wykonawcy,
13) innych prac niezbędnych do realizacji przedmiotu zamówienia nawet, jeżeli prace te nie zostały wyszczególnione we Wzorze Umowy lub załącznikach do Wzoru Umowy;
1.10 zapewnienie usługi Serwisu Producenta dla Routerów CE będących w serwisie pogwarancyjnym.