Skelbimas apie sutarties skyrimą. Komunalinės paslaugos
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/25/ES
I dalis: Perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa aparatury rozdzielczej, łączeniowej i zabezpieczającej niskiego i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 312-9
Nuorodos numeris: 701903323
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas31200000 Elektros skirstymo ir reguliavimo aparatai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury rozdzielczej, łączeniowej i zabezpieczającej niskiego i średniego napięcia dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. Liczba części zamówienia (zadań) wynosi 30. Zamawiający przewiduje możliwość złożenia oferty przez jednego Wykonawcę na jedną lub więcej części zamówienia. Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2018 poz. 1986 t.j.) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i podpisuje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:Pirkimo dalies Nr.: 1-30
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)31200000 Elektros skirstymo ir reguliavimo aparatai
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa aparatury rozdzielczej, łączeniowej i zabezpieczającej niskiego i średniego napięcia dla oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 312-9
2) Zakres przedmiotu zamówienia podzielono na 30 części zamówienia (zadania), w których szacunkową ilość szczegółowo określono w Formularzu ofertowym, który stanowi załącznik nr 2 do SIWZ.
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – zamówienia sektorowe
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701903323
II.1.2)Główny kod CPV31200000 Aparatura do przesyłu i eksploatacji energii elektrycznej
II.1.4)Krótki opis:
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:Część nr: 1-30
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV31200000 Aparatura do przesyłu i eksploatacji energii elektrycznej
II.2.4)Opis zamówienia: