Változásokat vagy további információt tartalmazó hirdetmény
Jogalap:
2014/24/EU irányelv
I. szakasz: Ajánlatkérő
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
OVF-RSD – Kvassay szivattyútelep
Hivatkozási szám: EKR000445672021
II.1.2)Fő CPV-kód45232152 Szivattyúállomás építése
II.1.4)Rövid meghatározás:
„Kvassay-szivattyútelep megvalósítása és a Kvassay vízerőtelep energetikai és gépészeti rekonstrukciója és fejlesztése” kivitelezési feladatainak FIDIC Sárga Könyv szerinti megvalósítása és a kiviteli tervek elkészítése
VI. szakasz: Kiegészítő információk