Mums džiugu pranešti, kad 2024-01-29 (data orientacinė, dar bus patvirtinta) pradės veikti nauja TED portalo versija. Norite sužinoti, kokių naujų funkcijų, patobulinimų ir kt. parengėme naudotojams? Kviečiame susipažinti su mūsų straipsniu ir sužinoti daugiau apie naujus svarbiausius pasikeitimus ir funkcijas.
You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
„Achizitie dotari pentru obiectivul „Gradinita cu program normal cu 4 grupe in localitatea Pausesti, comuna Dumesti, judetul Iasi”
Nuorodos numeris: 4540585/2022/II
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
37535200 Žaidimų aikštelės įrenginiai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Achizitie dotari pentru obiectivul „Gradinita cu program normal cu 4 grupe in localitatea Pausesti, comuna Dumesti, judetul Iasi”
Valoarea estimata este 104.983,00 lei fara TVA din care:
Lot 1 Dotari teren de sport – 5900,00 lei fara TVA, cuprinzand:
1. Panou de baschet cu inaltime reglabila – 1 buc
Lot 2 Dotari loc de joaca – 99.083,00 lei fara TVA, cuprinzand:
1. Balansoar – 4 buc
2. Ansamblu leagane pentru copii (compus din 3 leagana cu bare de sustinere rigide) – 2 buc
3. bancute pentru copii din 5 elemente cu spatar – 6 buc
4. ansamblu leagane pentru copii (compus din 2 leagane tip sea elastica si tiranti din lant + 2 inele de tragere cu franghie) – 2 buc
5. ansamblu de joc pentru copii compus din 2 topogane si turn de catarare – 1 buc
6. module de joaca fixate pe suport din resort elastic – 8 buc
7. panouri de separatie traforate H=90cm – 50 ml;
Numărul de zile până la care se pot solicita clarificări înainte de data-limită de depunere a ofertelor/ candidaturilor se stabilește de către autoritatea/entitatea contractantă în anunţul de participare/ simplificat: 15 zile.
Autoritatea/entitatea contractantă stabileşte prin anunţul de participare/simplificat unul sau două termene-limită în care va răspunde în mod clar şi complet tuturor solicitărilor de clarificare/ informaţiilor suplimentare: 10 zile
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Lot 2 Dotari loc de joaca
Pirkimo dalies Nr.: 2
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Lot 1 Dotari teren de sport
Pirkimo dalies Nr.: 1
37452210 Krepšinio priemonių rinkiniai