Okresowe ogłoszenie informacyjne – zamówienia sektorowe
Niniejsze ogłoszenie ma na celu skrócenie terminu składania ofert
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawy rozpór międzyodrzwiowych wieloelementowych dwustronnego działania do obudowy wyrobisk korytarzowych dla TAURON Wydobycie S.A.
II.1.2)Główny kod CPV44462000 Rozpórki górnicze
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 9 000 000.00 PLN
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44462000 Rozpórki górnicze
II.2.4)Opis zamówienia:
Część nr: 2