Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Usługi - 303472-2015
Wyświetl widok skrócony
Polska-Gdynia: Usługi w zakresie promocji
2015/S 166-303472
Ogłoszenie o dobrowolnej przejrzystości ex ante
Niniejsze ogłoszenie objęte jest przepisami: dyrektywy 2004/18/WE
II.1)Opis
II.1.1)Nazwa nadana zamówieniu
Promocja Miasta Gdyni podczas Meczu Pucharu Davisa Polska – Słowacja, który odbędzie się w dniach 18–20 września 2015 w Gdyni.
II.1.2)Rodzaj zamówienia oraz lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usług
Usługi
Kategoria usług: nr 13: Usługi reklamowe
Główne miejsce lub lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usług: Polska.
Kod NUTS PL POLSKA
II.1.4)Krótki opis zamówienia lub zakupu
Promocja Miasta Gdyni podczas „Meczu Pucharu Davisa Polska – Słowacja”, organizowanego w dniach 18–20 września 2015 roku w Hali Gdyni Arenie przy ulicy Kazimierza Górskiego 8 poprzez między innymi przyznaniu Miastu Gdyni tytułu Partnera imprezy i umieszczeniu logo „Gdynia Sport” we wszystkich materiałach i publikacjach np.: plakaty, ulotki, bilety, zaproszenia oraz we wszystkich wydawanych materiałach reklamowych związanych z imprezą, na stronie internetowej.
II.1.5)Wspólny Słownik Zamówień (CPV)
79342200 Usługi w zakresie promocji
II.2)Całkowita końcowa wartość zamówienia (zamówień)
II.2.1)Całkowita końcowa wartość zamówienia (zamówień)