Usługi - 304120-2023
Polska-Łódź: Usługi edukacji medycznej
2023/S 097-304120
Usługi społeczne i inne szczególne usługi – zamówienia publiczne
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Usługi
Podstawa prawna:
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Usługa edukacyjna polegająca na przeprowadzeniu szkolenia w oparciu o programy profilaktyczne „Przyjazne środowisko: dziecko-rodzina-szkoła-instytucje”. Zamówienie realizowane w ramach projektu (...)
Numer referencyjny: SPZOZ/POWER PRZYSTAN DIM/5/2023
II.1.2)Główny kod CPV
80320000 Usługi edukacji medycznej
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest usługa edukacyjna polegająca na przeprowadzeniu szkolenia w oparciu o programy profilaktyczne „Przyjazne środowisko: dziecko-rodzina-szkoła-instytucje”. Zamówienie realizowane w ramach projektu „PrzyStań DiM" współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, nr POWR.04.01.00-00-DM07/20. Niniejsze zamówienie podzielone jest na części. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w odniesieniu do poszczególnych części zamówienia stanowią Załącznik nr 1A oraz załącznik nr 1B do SWZ. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolnie wybraną lub wybrane części zamówienia.
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część 1
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
80510000 Usługi szkolenia specjalistycznego
80511000 Usługi szkolenia personelu
80561000 Usługi szkolenia w dziedzinie zdrowia
II.2.4)Opis zamówienia:
Część 1, temat szkolenia, rodzaj i wymiar zajęć dydaktycznych: Program I Skuteczna komunikacja, czyli jak mówić aby być zrozumianym i słuchanym, wykład: 2h/1 grupa, warsztat: 6h/1 grupa. Liczba grup uczestników, dla których planuje się przeprowadzenie szkolenia: 27. Łączna liczba godzin dydaktycznych planowanych/zarezerwowanych na przeprowadzenie zajęć dydaktycznych: 216 (1 godz. dyd. = 45 min.). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w SWZ.
Część 2
Część nr: 2
Część 2, temat szkolenia, rodzaj i wymiar zajęć dydaktycznych: Program II ADHD – Co bezwzględnie trzeba wiedzieć i jak sobie z nim radzić w praktyce, wykład: 2h/1 grupa, warsztat: 6h/1 grupa. Liczba grup uczestników, dla których planuje się przeprowadzenie szkolenia: 12. Łączna liczba godzin dydaktycznych planowanych/zarezerwowanych na przeprowadzenie zajęć dydaktycznych: 96 (1 godz. dyd. = 45 min.). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w SWZ.
Część 3
Część nr: 3
Część 3, temat szkolenia, rodzaj i wymiar zajęć dydaktycznych:Program III Zachowania trudne a zaburzenia zachowania – jak je rozróżnić i jak sobie z nimi radzić, wykład: 2h/1 grupa, warsztat: 4h/1 grupa. Liczba grup uczestników, dla których planuje się przeprowadzenie szkolenia: 18. Łączna liczba godzin dydaktycznych planowanych/zarezerwowanych na przeprowadzenie zajęć dydaktycznych: 108 (1 godz. dyd. = 45 min.). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w SWZ.
Część 4
Część nr: 4
Część 4, temat szkolenia, rodzaj i wymiar zajęć dydaktycznych: Program IV Zaburzenia nastroju – cechy, rozpoznawanie, pomoc. Depresja. Lęki. Powrót ucznia w środowisko szkolne po hospitalizacji, reintegracja. Tolerancja i akceptacja osób z zaburzeniami psychicznymi w środowisku szkolnym, wykład: 4h/1 grupa, warsztat: 8h/1 grupa. Liczba grup uczestników, dla których planuje się przeprowadzenie szkolenia: 15. Łączna liczba godzin dydaktycznych planowanych/zarezerwowanych na przeprowadzenie zajęć dydaktycznych: 180 (1 godz. dyd. = 45 min.). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w SWZ.
Część 5
Część nr: 5
Część 5, temat szkolenia, rodzaj i wymiar zajęć dydaktycznych: Program V Uzależnienia behawioralne – jak je rozumieć i pomagać. Fonoholizm. Zaburzenia odżywiania, wykład: 2h/1 grupa, warsztat: 4h/1 grupa. Liczba grup uczestników, dla których planuje się przeprowadzenie szkolenia: 22. Łączna liczba godzin dydaktycznych planowanych/zarezerwowanych na przeprowadzenie zajęć dydaktycznych: 132 (1 godz. dyd. = 45 min.). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w SWZ.
Część 6
Część nr: 6
Część 6, temat szkolenia, rodzaj i wymiar zajęć dydaktycznych: Program VI Kryzysy a interwencje kryzysowe w ujęciu rozwojowym i nie tylko, wykład: 2h/1 grupa, warsztat: 6h/1 grupa. Liczba grup uczestników, dla których planuje się przeprowadzenie szkolenia: 16. Łączna liczba godzin dydaktycznych planowanych/zarezerwowanych na przeprowadzenie zajęć dydaktycznych: 128 (1 godz. dyd. = 45 min.). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w SWZ.