Skelbimas, susijęs su pakeitimais ar papildoma informacija
Teisinis pagrindas:
I dalis: Perkančioji organizacija ar perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
NL-Petten: Preliminarioji sutartis dėl laikinųjų darbuotojų samdos JRC Petene
Nuorodos numeris: JRC/PTT/2018/R.2/0064/OC
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas79620000 Aprūpinimo personalu, įskaitant laikinus darbuotojus, paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Šio atvirojo kvietimo dalyvauti konkurse tikslas – samdyti laikinus darbuotojus (vyrus ar moteris) JRC Petene pagal preliminariąją sutartį, kurios ilgiausia trukmė – 48 mėnesiai.
VI dalis: Papildoma informacija