Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Usługi - 308965-2020
Polska-Warszawa: Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
2020/S 126-308965
Sprostowanie
Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Usługi
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Wdrożenie i integracja e-usług w ramach realizacji projektu pn. „Wprowadzenie nowoczesnych e-usług w podmiotach leczniczych nadzorowanych przez Ministra Zdrowia" części: 1–3; znak postęp. ZZP-147/20
Numer referencyjny: ZZP-147/20
II.1.2)Główny kod CPV
72000000 Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest realizacja przez Wykonawcę dzieła w postaci budowy i wdrożenia e-usług dla Zamawiającego (partnera projektu) oraz ich integracji z oprogramowaniem Zamawiającego (partnera projektu) w ramach projektu pn. „Wprowadzenie nowoczesnych e-usług w podmiotach leczniczych nadzorowanych przez Ministra Zdrowia”, realizowanego w oparciu o porozumienie o dofinansowanie, w zakresie i zgodnie z wymaganiami opisu przedmiotu zamówienia (dalej OPZ). Rezultatem dzieła będzie produkcyjne wdrożenie zintegrowanych z oprogramowaniem Zamawiającego (partnera projektu) następujących e-usług:
a) przetwarzania i wymiany EDM;
b) e-zleceń;
c) e-rejestracji;
— zwanych dalej „Systemem e-usług”, wraz z usługą serwisu gwarancyjnego w zakresie opisanym umową.