Skelbimas apie sutarties skyrimą
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
aménagement et rénovation d'aires sportives en accès libre (fitness/street workout, city stade, skate park, etc.)
Nuorodos numeris: A2cplv9899
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas37535200 Žaidimų aikštelės įrenginiai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
la présente consultation vise l'aménagement et la rénovation d'aires sportives pour la rive gauche (lot 1) et pour la rive droite (lot 2).Accords-cadres mixtes mono-attributaires avec montant maximum uniquement
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
aménagement et rénovation d'aires sportives en accès libre pour la rive gauche
Pirkimo dalies Nr.: 01
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)37535200 Žaidimų aikštelės įrenginiai
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
aménagement et rénovation d'aires sportives en accès libre pour la rive droite
Pirkimo dalies Nr.: 02