Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
AV equipment, Projectors and interactive whiteboards/screens
Nuorodos numeris: NRI-22-030
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas32321200 Garso ir vaizdo aparatūra
II.1.4)Trumpas aprašymas:
The objective of the invitation to tender is to enter into a framework agreement for the purchase of AV equipment, interactive whiteboards/screens, meeting screens, conference equipment, etc.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)19212300 Drobė
30195000 Lentos
30195200 Elektroninės kopijavimo lentos arba reikmenys
30195910 Baltos rašomosios lentos
30231320 Jutiklinių ekranų monitoriai
32232000 Vaizdo konferencijų įranga
32320000 Televizijos ir garso bei vaizdo aparatūra
32342410 Garso aparatūra
32342412 Garsiakalbiai
32351200 Ekranai
38652100 Projektoriai
48000000 Programinės įrangos paketai ir informacinės sistemos
48190000 Mokomosios programinės įrangos paketai
II.2.4)Pirkimo aprašymas: