Skelbimas apie sutarties skyrimą. Komunalinės paslaugos
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/25/ES
I dalis: Perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
DPS - HR and organisation development
Nuorodos numeris: E-0359
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas79411100 Verslo plėtros konsultacinės paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
There is a need for capacity and competence for the development of Entur as an organisation in accordance with our social mission and strategy. The organisation needs consultancy and other services related to HR and organisational development. This includes strategy and organisational development, professional and strategic consultancy related to HR, management and employee development as well as recruitment. There is also an expectation to increase the value of HR's toolbox and competence to deliver manager and organisation development.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)79400000 Verslo ir valdymo konsultacinės bei susijusios paslaugos
79410000 Verslo ir valdymo konsultacinės paslaugos
79414000 Žmogiškųjų išteklių valdymo konsultacinės paslaugos
79633000 Darbuotojų tobulinimo paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas: