W adresach URL ogłoszeń w formie e-formularzy pojawia się błąd. Staramy się rozwiązać ten problem. W międzyczasie prosimy o usunięcie przecinka (lub innego znaku specjalnego) na końcu adresu URL. Przepraszamy za utrudnienia.
Dostawy - 317689-2022
Polska-Kielce: Sprzęt elektroniczny
2022/S 113-317689
Ogłoszenie o zamówieniu
Dostawy
Podstawa prawna:
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa urządzeń multimedialnych i audiowizualnych dla Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach ADP.2301.58.2022
Numer referencyjny: ADP.2301.58.2022
II.1.2)Główny kod CPV
31710000 Sprzęt elektroniczny
II.1.4)Krótki opis:
Część 1 Zakup do Collegium Medicum, Zakup Projektorów multimedialnych oraz Monitorów
Część 2 Zakup do Wydziału Pedagogiki i Psychologii, Zakup telewizora wraz z osprzętem, akcesoriami i montażem w siedzibie Zamawiającego
Część 3 Zakup do Instytutu Biologii
Zakup Projektorów multimedialnych wraz z montażem w siedzibie Zamawiającego - 3 szt.
Część 4 Zakup do Biblioteki Uniwersyteckiej. Zakup sprzętu komputerowego oraz Audio Video
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
30236000 Różny sprzęt komputerowy
32320000 Sprzęt telewizyjny i audiowizualny
II.2.4)Opis zamówienia:
Zakup do Collegium Medicum, Zakup Projektorów multimedialnych oraz Monitorów
Część nr: 2
Zakup do Wydziału Pedagogiki i Psychologii, Zakup telewizora wraz z osprzętem, akcesoriami i montażem w siedzibie Zamawiającego
Część 3 Zakup do Instytutu Biologii Zakup Projektorów multimedialnych wraz z montażem w siedzibie Zamawiającego - 3 szt.
Część nr: 3
Zakup do Instytutu Biologii
Część nr: 4
Zakup do Biblioteki Uniwersyteckiej. Zakup sprzętu komputerowego oraz Audio Video