II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
dostawa sprzetu medycznego
Numer referencyjny: ADP.2301.56.2022
II.1.2)Główny kod CPV33100000 Urządzenia medyczne
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa:CZĘŚĆ I:Przenośny Aparat USG z głowicą convex i liniową 4 sztuki; CZĘŚĆ II:Przenośny Aparat USG z głowicą sektorową 1 sztuka; CZĘŚĆ III: Wideolaryngoskop 1 sztuka; Kapnometr 1 sztuka
CZĘŚĆ IV Panele medyczne 7 sztuk; CZĘŚĆ V Wózki transportowe 2 sztuki
Kod CPV:
33100000-1 Urządzenia medyczne
48900000-7 różne pakiety oprogramowania
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
dostawa sprzętu medycznego
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33100000 Urządzenia medyczne
II.2.4)Opis zamówienia:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa:
CZĘŚĆ I:
Przenośny Aparat USG z głowicą convex i liniową 4 sztuki
Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ.
Wykonawca zobowiązany będzie do:
- przeszkolenia pracowników zamawiającego z zakresu obsługi dostarczonego sprzętu
- transportu dostarczonego sprzętu do budynku zamawiającego na terenie miasta Kielce;
- wniesienia i montażu dostarczonego sprzętu do pomieszczeń wskazanych przez zamawiającego ;
- uruchomienia dostarczonego sprzętu (w celu udowodnienie poprawności działania)
- świadczenia serwisu gwarancyjnego w okresie gwarancji w miejscu użytkowania sprzętu, na zasadach określonych w umowie i karcie gwarancyjnej.
Część nr: 2
CZĘŚĆ II:
Przenośny Aparat USG z głowicą sektorową 1 sztuka
Część nr: 3
Część nr: 4
Część nr: 5