Dostawy - 322816-2019
Polska-Katowice: Gotowe materiały wybuchowe
2019/S 131-322816
Ogłoszenie o zamówieniu – zamówienia sektorowe
Dostawy
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa materiałów wybuchowych i inicjujących dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 246-1
Numer referencyjny: 701902733
II.1.2)Główny kod CPV
24610000 Gotowe materiały wybuchowe
II.1.4)Krótki opis:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2018 poz. 1986 t.j.) oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze. Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów wybuchowych i inicjujących dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania prawne i parametry techniczno-użytkowe określono w SIWZ. W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
Instytucja zamawiająca zastrzega sobie prawo do udzielenia łącznie następujących części lub grup części:
Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych na poszczególne części zamówienia (zadania) wyszczególnione w Załączniku nr 2 do SIWZ. Składana oferta winna obejmować cały zakres rzeczowy i ilościowy części zamówienia. Liczba części zamówienia (zadań) wynosi: 11. Zamawiający przewiduje możliwość złożenia oferty przez jednego Wykonawcę na: 1 lub więcej części zamówienia.
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Dostawa materiałów wybuchowych i inicjujących dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.
Część nr: Od 1 do 11
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
II.2.4)Opis zamówienia:
Zadanie nr 1
Dostawa: materiał wybuchowy wodoodporny nabojowany amonowo-saletrzany metanowy specjalny o podwyższonym stopniu bezpieczeństwa wobec obłoku pyłu węglowego i mieszaniny metanowej o średnicy naboju 32 mm i masie naboju 125 g
Szacunkowa wielkość dostaw: 136 160 kg
Zadanie nr 2
Dostawa: materiał wybuchowy wodoodporny nabojowany nitroglicerynowy skalny o średnicy naboju 32 mm i masie naboju 300 g
Szacunkowa wielkość dostaw: 209 038 kg
Zadanie nr 3
Dostawa: materiał wybuchowy wodoodporny nabojowany emulsyjny (typ E lub równoważny) metanowy specjalny o podwyższonym stopniu bezpieczeństwa wobec obłoku pyłu węglowego i mieszaniny metanowej dopuszczony do ładowania pneumatycznego o średnicy naboju 32 mm i masie naboju do 300 g
Szacunkowa wielkość dostaw: 340 775 kg
Zadanie nr 4
Dostawa: materiał wybuchowy wodoodporny nabojowany emulsyjny (typ E lub równoważny) skalny dopuszczony do ładowania pneumatycznego o średnicy naboju 32 mm i masie naboju do 300 g.
Szacunkowa wielkość dostaw: 33 696 kg
Zadanie nr 5
Dostawa: lont detonujący pentrytowy metanowy bezpieczny wobec obłoku pyłu węglowego i mieszaniny metanowej o masie rdzenia minimum 8g na metr bieżący lontu
Szacunkowa wielkość dostaw: 233 200 m
Zadanie nr 6
Dostawa: górniczy zapalnik elektryczny metanowy milisekundowy klasy 2 A
Szacunkowa wielkość dostaw:
— 1 600 sztuk z przewodami o długości 2m Cu
— 2 000 sztuk z przewodami o długości 3m Cu
Zadanie nr 7
Dostawa: górniczy zapalnik elektryczny metanowy milisekundowy klasy 0,20A
— 3 000 sztuk z przewodami o długości 2m Cu
— 5 800 sztuk z przewodami o długości 3m Cu
— 17 000 sztuk z przewodami o długości 5m Cu
Zadanie nr 8
Dostawa: górniczy zapalnik elektryczny metanowy milisekundowy klasy 0,45 A
— 606 579 sztuk z przewodami o długości 3m Cu
— 400 sztuk z przewodami o długości 6m Cu
Zadanie nr 9
Dostawa: górniczy zapalnik elektryczny metanowy natychmiastowy klasy 0,2A
— 1 100 sztuk z przewodami długości 5m Cu
— 3 060 sztuk z przewodami długości 12m Cu
Zadanie nr 10
Dostawa: górniczy zapalnik elektryczny metanowy natychmiastowy klasy 0,45A
— 42 00 sztuk z przewodami o długości 6m Cu
— 11 040 sztuk z przewodami o długości 3m Cu
— 3 800 sztuk z przewodami o długości 2m Cu
— 350 sztuk z przewodami o długości 20m Cu
— 9560 sztuk z przewodami o długości 12m Cu
Zadanie nr 11
Dostawa: górniczy zapalnik elektryczny węglowy półsekundowy klasy 0,45A
— 399 365 sztuk z przewodami o długości 3m Cu