Ogłoszenie o zamówieniu – zamówienia sektorowe
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa piasku podsadzkowego dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 142-3
Numer referencyjny: 701902820
II.1.2)Główny kod CPV14211100 Piasek naturalny
II.1.4)Krótki opis:
1.Przedmiotem zamówienia jest:
Dostawa piasku podsadzkowego dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 142-3 wg asortymentu i w ilości określonej w Formularzu Ofertowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SIWZ.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV14211100 Piasek naturalny
II.2.4)Opis zamówienia:
Dostawa piasku podsadzkowego dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 142-3 w ilości 79 919,57 m3