Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Zakup aparatury diagnostycznej dla wczesnego wykrywania nowotworów – mammografy
Numer referencyjny: NZ ZOZ/MZ/D-1/2021
II.1.2)Główny kod CPV33111650 Urządzenia do mammografii
II.1.4)Krótki opis:
1. Oferowane mammografy muszą być fabrycznie nowe, wolne od wad, objęte gwarancją producenta, spełniające wymagania określone przez NFZ.
2. Minimalne wymagania dotyczące mammografu medycznego szt. 1 oraz wymagania mammografu medycznego drugiego – szt. 1 zawiera szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, formularz parametrów wymaganych – załącznik nr 1do SWZ.
3. Zaoferowane mammografy muszą posiadać dokumenty dopuszczające do obrotu i używania w Polsce oraz spełniać wymagania określone przepisami ustawy z dnia 20 maja 2010 r. o wyrobach medycznych (Dz.U. z 2020 r. poz. 186 z późn. zm.).
4. Dostarczone mammografy powinny być fabrycznie nowe (wyprodukowane nie wcześniej niż w 2021 roku) i nieużywane, bez defektów, błędów konstrukcyjnych, wykonawczych i innych wad technicznych, które mogłyby się ujawnić podczas ich użytkowania.
5. Wykonawca zapewni dla oferowanych mammografów pełny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 1 200 016.00 PLN
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia:
Zakup aparatury diagnostycznej dla wczesnego wykrywania nowotworów – mammografy 2 szt.
Nr referencyjny NZ ZOZ/MZ/D-1/2021.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia / formularz parametrów wymaganych zawiera załącznik nr 1 do SWZ.
Kod CPV: 33111650-2 – urządzenia do mammografii cyfrowej.