Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Świadczenie serwisu technicznego oraz dostawa części zamiennych, podzespołów i zespołów dla kolejek podwieszanych spalinowych produkcji Scharf dla Zakładów JSW S.A.
Numer referencyjny: 51/ZZ/16
II.1.2)Główny kod CPV43600000 Części maszyn górniczych, kopalniczych oraz budowlanych
II.1.4)Krótki opis:
Termin wykonania zamówienia:
24 miesiące od daty zawarcia umowy wg potrzeb poszczególnych Zakładów Zamawiającego.