Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Udzielenie i obsługa kredytu długoterminowego przez bank
Numer referencyjny: BGGN.271.07.2018.SB
II.1.2)Główny kod CPV66113000 Usługi udzielania kredytu
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest usługa udzielenia przez bank kredytu długoterminowego w kwocie 15 529 636,39 PLN do roku 2030.
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest usługa udzielenia przez bank kredytu długoterminowego w kwocie 15 529 636,39 PLN do roku 2030.
2. CPV: 66113000-5 Usługi udzielania kredytu.
3. Stosownie do treści art. 29 ust. 3a ustawy Prawo zamówień publicznych Zamawiający wymaga zatrudnienia na podstawie umowy o pracę przez Wykonawcę lub Podwykonawcę w rozumieniu przepisów art. 22 ust. 1 ustawy z dnia 26.6.1974 r. - Kodeks Pracy osób wykonujących wszelkie niezbędne czynności dla realizacji przedmiotu zamówienia.
4. Szczegóły dotyczące przedmiotu zamówienia opisane zostały w załączniku nr 2 do SIWZ.
5. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych.