II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Odstranjevanje zarasti na projektnih območjih Pohorje, Haloze, Kum in Gorjanci (Life to Grasslands – LIFE14 NAT/SI/000005).
Referenčna številka dokumenta: 8-IX-325/3-O-17/ND
II.1.2)Glavna koda CPV77000000 Storitve na področju kmetijstva, gozdarstva, hortikulture, akvakulture in čebelarstva
II.1.4)Kratek opis:
Odstranjevanje zarasti na projektnih pod-območjih (PPO) Pohorje, Haloze, Kum in Gorjanci v okviru izvajanja projekta z naslovom: LIFE Ohranjanje in upravljanje suhih travišč v V Sloveniji.
II.1.5)Ocenjena skupna vrednostVrednost brez DDV: 383 000.00 EUR
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: da
Ponudbe je treba predložiti za samo en sklop
Največje število sklopov, ki so lahko oddani enemu ponudniku: 4
II.2)Opis
II.2.1)Naslov:
Odstranjevanje zarasti na projektnem pod-območju – Pohorje
Št. sklopa: 1
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV77200000 Gozdarske storitve
II.2.4)Opis javnega naročila:
Odstranjevanje zarasti na projektnem pod-območju Pohorje.
Odstranjevanje zarasti na projektnem pod-območju – Haloze
Št. sklopa: 2
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV77100000 Storitve na področju kmetijstva
Odstranjevanje zarasti na projektnem pod-območju – Haloze.
odstranjevanje zarasti na projektnem pod-območju – Kum
Št. sklopa: 3
Odstranjevanje zarasti na projektnem pod-območju – Kum.
Odstranjevanje zarasti na projektnem pod-območju – Gorjanci
Št. sklopa: 4
Odstranjevanje zarasti na projektnem pod-območju – Gorjanci.