29 stycznia 2024 r. (przybliżony termin – wymaga potwierdzenia) uruchomiona zostanie nowa wersja portalu TED. Już teraz możesz się dowiedzieć, jakie nowe funkcje i usprawnienia w nim wprowadzono. Zachęcamy do lektury artykułu, w którym omówiliśmy najważniejsze zmiany.
Wystąpiły błędy, które wpływają na sposób wyświetlania ogłoszeń w formie e-formularzy. Staramy się rozwiązać ten problem. Więcej informacji i wskazówek można znaleźć na tej stronie.
Rozpoczyła się rejestracja na IV warsztaty dla użytkowników TED, w 14 grudnia 2023 r.
Dostawy - 33603-2022
Polska-Katowice: Produkty farmaceutyczne
2022/S 015-033603
Sprostowanie
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa leków
Numer referencyjny: DZ.3321.195.2021
II.1.2)Główny kod CPV
33600000 Produkty farmaceutyczne
II.1.4)Krótki opis:
Zad.1- Cisatracurium inj.
Zad.2- Immunoglobina ludzka inj.
Zad.3- Influenza vaccine inj.
Zad.4- Thrombinum inj.
Zad.5- Rocuronium inj.
Zad.6- Derizomaltoza żelazowa inj./inf.
Zad.7- Bupivacaina Spinal Grindex
Zad.8- Leki
Zad.9- True test, plaster do prób prowokacyjnych
Zad.10- Myjki
Zad.11- Import docelowy
Zad.12- Alkohol etylowy całkowicie skażony
Zad.13- Palipelidone inj.
Zad.14- Dieta do żywienia dojelitowego, pozajelitowego
Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych.
Częściami zamówienia są poszczególne zadania określone powyżej, tzn. zadania od 1 do 14.
Zamawiający informuje, że Wykonawca może złożyć ofertę do maksymalnie 14 zadań.
(bez ograniczania ilości zadań na jednego Wykonawcę)
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik 2b do SWZ.