Socialinės ir kitos specialios paslaugos. Viešosios sutartys
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dílčí část 8 - Sociální rehabilitace - osoby bez přístřeší a osoby v krizi - Královédvorsko
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas85300000 Socialinio darbo ir kitos susijusios paslaugos
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 7 047 188.00 CZK
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Pirkimo dalies Nr.: 8
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)85300000 Socialinio darbo ir kitos susijusios paslaugos
98000000 Kitos bendruomeninės, socialinės ir asmeninės aptarnavimo paslaugos
75200000 Paslaugų teikimas bendruomenei