Skelbimas, susijęs su pakeitimais ar papildoma informacija
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/25/ES
I dalis: Perkančioji organizacija ar perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa piasku podsadzkowego dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 142-3
Nuorodos numeris: 701902820
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas14211100 Natūralus smėlis
II.1.4)Trumpas aprašymas:
1. Przedmiotem zamówienia jest:
Dostawa piasku podsadzkowego dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 142-3 wg asortymentu i w ilości określonej w formularzu ofertowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SIWZ.
VI dalis: Papildoma informacija
Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701902820
II.1.2)Główny kod CPV14211100 Piasek naturalny
II.1.4)Krótki opis: