Usługi - 34980-2014
Wyświetl widok skrócony
Polska-Zielona Góra: Usługi w zakresie napraw i konserwacji taboru kolejowego
2014/S 022-034980
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – zamówienia sektorowe
Dyrektywa 2004/17/WE
II.1)Opis
II.1.1)Nazwa nadana zamówieniu
Wykonanie poziomu utrzymania P4 autobusu szynowego SA 133-003.
II.1.2)Rodzaj zamówienia oraz lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usług
Usługi
Główne miejsce lub lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usług: Siedziba Wykonawcy.
II.1.4)Krótki opis zamówienia lub zakupu:
Usługa wykonania poziomu utrzymania P4 (naprawy rewizyjnej) autobusu szynowego typu 218Mc, SA 133-003 oraz wykonanie prac dodatkowych:
a) wymiana przekaźników ciśnieniowych typu WDM na typ Moller, wymiana zaworów typu EV-3 ( SHP, CA, RADIOSTOP) - na zawory bezpieczeństwa firmy Knorr, lub równoważne, wymiana zaworu EV-5 hamulca sprężynowego na zawór z reduktorem firmy Dako lub równoważne,
b) wymiana instalacji pneumatycznej na pojeździe oraz wózkach (orurowanie + złączki typu Parker),
c) montaż osuszaczy powietrza (po jednym na człon),
d) wymiana systemu monitoringu (sterownik monitoringu, rejestrator 8 kanałowy, monitor kontrolny min przekątna ekranu 19”, panel sterowania, kamera wewnętrzna, kamera obserwacji szlaku, kamera kolorowa zewnętrzna podgrzewana, mikrofon),
e) przebudowa odpływów wody z dachu,
f) wymiana rur układu ogrzewania i wykonania ich zabudowy (osłony),
g) montaż manometrów drugiego wózka napędowego oraz tocznego w każdej z kabin,
h) wymiana nagrzewnic na nagrzewnice o większej mocy w kabinie maszynisty,
i) montaż hamulca bezpieczeństwa na pulpicie każdej kabiny,
k) dostosowanie pojazdu do obowiązujących przepisów prawa w zakresie Systemu Informacji Pasażerskiej i tablic kierunkowych.
II.1.5)Wspólny Słownik Zamówień (CPV)
50222000 Usługi w zakresie napraw i konserwacji taboru kolejowego
II.1.6)Informacje na temat Porozumienia w sprawie zamówień rządowych (GPA)
Zamówienie jest objęte Porozumieniem w sprawie zamówień rządowych (GPA): nie
II.2)Całkowita końcowa wartość zamówienia (zamówień)
II.2.1)Całkowita końcowa wartość zamówienia (zamówień)
Wartość: 2 800 000 PLN
Bez VAT