II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa wody i innych napojów dla Polskiej Grupy Górniczej S.A.
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas15980000 Nealkoholiniai gėrimai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa wody i innych napojów dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. Liczba części zamówienia (zadań) wynosi: 10. Zamawiający przewiduje możliwość złożenia oferty przez jednego Wykonawcę na: jedną lub więcej części zamówienia.
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2018 poz. 1986t.j.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami,w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i podpisuje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Dostawa wody i innych napojów dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)15980000 Nealkoholiniai gėrimai
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Woda mineralna gazowana - zwrotna butelka szklana o poj. 0,33 l ilość 125 150 szt.
Pirkimo dalies Nr.: 2
Woda źródlana gazowana - zwrotna butelka szklana o poj. 0,33 l ilość 362 080 szt.
Pirkimo dalies Nr.: 3
Woda mineralna gazowana - butelka typu PET o poj. 0,5 l ilość 1 133 682 szt.
Pirkimo dalies Nr.: 4
Woda mineralna niegazowana - butelka typu PET o poj. 0,5 l ilość 92 944 szt.
Pirkimo dalies Nr.: 5
Woda mineralna gazowana - butelka typu PET o poj. 1,5 l ilość 1 224 938 szt.
Woda mineralna niegazowana - butelka typu PET o poj. 1,5 l ilość 5 050 szt.
Pirkimo dalies Nr.: 6
Woda mineralna wysoko zmineralizowana gazowana - butelka typu PET o poj. 1,5 l ilość 216 180 szt.
Pirkimo dalies Nr.: 7
Woda źródlana gazowana - butelka typu PET o poj. 1,5 l ilość 381 764 szt.
Woda źródlana niegazowana - butelka typu PET opoj. 1,5 l ilość 5 480 szt.
Pirkimo dalies Nr.: 8
Woda źródlana- butelka typu PET o poj. 19 l (+/- 200 ml) z udostępnieniem dystrybutorów chłodząco-grzewczych, stojaków i pompek do wody na czas realizacji umowy – wg specyfikacji określonej w części B oraz zapewnieniem kubków jednorazowych (100 szt./mc/dystrybutor) ilość 44 721 szt.
Pirkimo dalies Nr.: 9
Napój regeneracyjny – butelka typu PET o poj. 1 l ilość 265 940 szt.
Pirkimo dalies Nr.: 10
Napój regeneracyjny – butelka typu PET o poj. 1,5 l ilość 281 278 szt.