„Przewozy Regionalne” Sp. z o.o., ul. Wileńska 14a, Warszawa, ul. Wileńska 14, pokój 27, Osoba do kontaktów: Agata Szewczyk, Grzegorz Makowski, Warszawa 03-414, Polska. E-mail: wzs@p-r.com.pl
Przedmiot zamówienia:
CPV:
34620000 Tabor kolejowy
Tabor kolejowy
Zamiast:
III.2.1) Sytuacja podmiotowa wykonawców, w tym wymogi związane z wpisem do rejestru zawodowego lub handlowego:
17. Jeżeli Wykonawca ma siedzibę lub miejsce zamieszkania poza terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, zamiast dokumentów, o których mowa w ust. 15: