II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa sprzętu komputerowego, akcesoriów komputerowych, oprogramowania dla Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach ADP.2301.68.2021
Numer referencyjny: ADP.2301.68.2021
II.1.2)Główny kod CPV30200000 Urządzenia komputerowe
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia jest:
— część 1 – zakup dla działu Zabezpieczenia Informatycznego UJK ZBPZ/2021/00794,
— część 2 – zakup dla Wydziału Prawa i Nauk Społecznych UJK ZBPZ/2021/00647,
— część 3 – zakup dla Biblioteki Uniwersyteckiej UJK ZBPZ/2021/00700,
— część 4 – zakup dla Instytutu Chemii UJK ZBPZ/2021/00741,
— część 5 – zakup dla Wydziału Prawa i Nauk Społecznych UJK ZBPZ/2021/00628,
— część 6 – zakup Collegium Medicum UJK ZBPZ/2021/00407,
— część 7 – zakup dla Działu Nauki UJK ZBPZ/2021/00978,
— część 8 – zakup dla Działu zabezpieczenia Informatycznego UJK ZBPZ/2021/00726,
— część 9 – zakup dla Działu Zabezpieczenia informatycznego UJK ZBPZ/2021/00675,
— część 10 – zakup dla Działu Zabezpieczenia informatycznego ZBPZ/2021/00505,
— część 11 – zakup dla Wydziału Pedagogiki i Psychologii UJK ZBPZ/2021/00393,
— część 12 – zakup dla Wydawnictwa Uniwersyteckiego ZBPZ/2021/00446.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
Maksymalna liczba części, które mogą zostać udzielone jednemu oferentowi: 12
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część 1 Zakup dla działu Zabezpieczenia Informatycznego UJK ZBPZ/2021/00794
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV30213100 Komputery przenośne
30236000 Różny sprzęt komputerowy
II.2.4)Opis zamówienia:
Część 1 Zakup dla działu Zabezpieczenia Informatycznego UJK ZBPZ/2021/00794 zakup dotyczy 4 szt. laptopów
Część 2 Zakup dla Wydziału Prawa i Nauk Społecznych UJK ZBPZ/2021/00647
Część nr: 2
Część 2 Zakup dla Wydziału Prawa i Nauk Społecznych UJK ZBPZ/2021/00647 zakup doptyczy laptopa 1 szt
Część 3 Zakup dla Biblioteki Uniwersyteckiej UJK ZBPZ/2021/00700
Część nr: 3
Część 3 Zakup dla Biblioteki Uniwersyteckiej UJK ZBPZ/2021/00700 zakup drukarki termotransferowej
Część 4 Zakup dla Instytutu Chemii UJK ZBPZ/2021/00741
Część nr: 4
Część 4 Zakup dla Instytutu Chemii UJK ZBPZ/2021/00741 zakup notebooka zaawansowanego
Część 5 Zakup dla Wydziału Prawa i Nauk Społecznych UJK ZBPZ/2021/00628
Część nr: 5
Część 5 Zakup dla Wydziału Prawa i Nauk Społecznych UJK ZBPZ/2021/00628 zakup urzadzenia wielofunkcyjnego
Część 6 Zakup Collegium Medicum UJK ZBPZ/2021/00407
Część nr: 6
Część 7 Zakup dla Działu Nauki UJK ZBPZ/2021/00978
Część nr: 7
Część 8 Zakup dla Działu zabezpieczenia Informatycznego UJK ZBPZ/2021/00726
Część nr: 8
Część 9 Zakup dla Działu Zabezpieczenia informatycznego UJK ZBPZ/2021/00675
Część nr: 9
Część 10 Zakup dla Działu Zabezpieczenia informatycznego ZBPZ/2021/00505
Część nr: 10
Część 11 Zakup dla Wydziału Pedagogiki i Psychologii UJK ZBPZ/2021/00393
Część nr: 11
Część 12 Zakup dla Wydawnictwa Uniwersyteckiego ZBPZ/2021/00446
Część nr: 12