II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Dostawa folii wentylacyjnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. nr grupy 252-4
Numer referencyjny: 701902712
II.1.2)Główny kod CPV44174000 Folia
II.1.4)Krótki opis:
1. Przedmiotem zamówienia jest:
Dostawa folii wentylacyjnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 252-4 wg asortymentu i w ilości określonej w Formularzu Ofertowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SIWZ.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Folia wentylacyjna samoprzylepna grubość od 0,1 mm do 0,2 mm
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44174000 Folia
II.2.4)Opis zamówienia:
Dostawa folii wentylacyjnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. nr grupy 252-4 w ilości: 126 486,000 m2
Tkanina wentylacyjna grubość od ≥0,2 mm do <0,4 mm
Część nr: 2
Dostawa folii wentylacyjnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. nr grupy 252-4 w ilości: 16 600,000 m2
Tkanina wentylacyjna grubość od ≥.0,4 mm do ≤ 0,6 mm
Część nr: 3
Dostawa folii wentylacyjnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. nr grupy 252-4 w ilości:99 790,000 m2
Folia wentylacyjna od ≥0,3 mm do < 0,5 mm
Część nr: 4
Dostawa folii wentylacyjnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. nr grupy 252-4 w ilości: 42 164,000 m2
Folia wentylacyjna grubość od ≥0,5 mm do < 0,7 mm
Część nr: 5
Dostawa folii wentylacyjnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. nr grupy 252-4 w ilości: 2 220,000 m2
Folia wentylacyjna grubość od ≥0,70 mm do 0,9 mm
Część nr: 6
Dostawa folii wentylacyjnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. nr grupy 252-4 w ilości: 14 940,000 m2
Folia wentylacyjna grubość od ≥.0,9 mm do ≤ 1,1 mm
Część nr: 7
Dostawa folii wentylacyjnych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. nr grupy 252-4 w ilości: 5 030,000 m2