II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Łupawa w roku 2022
Numer referencyjny: ZG.270.29.2021
II.1.2)Główny kod CPV77200000 Usługi leśnictwa
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Pakiet IV – leśnictwa: Nożyno, Kotowo
Część nr: 4
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV45342000 Wznoszenie ogrodzeń
75251120 Usługi ochrony przeciwpożarowej lasów
77100000 Usługi rolnicze
90511000 Usługi wywozu odpadów
II.2.4)Opis zamówienia w chwili zawarcia umowy:
Usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2021 r. poz. 1275 z późn. zm.), obejmujące minn. prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz usługi rolnicze, grodzenie upraw, wywóz odpadów. Zakres rzeczowy, szczegółowy opis prac (czynności) wchodzących w skład przedmiotu zamówienia, oraz szczegółowy opis standardu technologii wykonawstwa prac leśnych zawierają załączniki do SWZ.