Podstawa prawna:
Rozporządzenie (UE, Euratom) nr 2018/1046
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Umowa o usługi na rzecz przeprowadzenia badania „Amunicja elektromagnetyczna o dużej mocy, HPEM”
Numer referencyjny: 19.RTI.OP.079
II.1.2)Główny kod CPV35300000 Broń, amunicja i podobne elementy
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem niniejszego zamówienia jest badanie, które ma na celu zapewnienie udokumentowanej i dogłębnej analizy potencjału innowacyjnego konceptów w zakresie amunicji elektromagnetyczna o dużej mocy (HPEM), które są w stanie wygenerować efekt elektromagnetyczny na urządzeniach elektrycznych na polach bitwy przyszłości.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 250 000.00 EUR
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV35700000 Wojskowe systemy elektroniczne
35730000 Systemy walki elektronicznej i środki przeciwdziałania elektronicznego
II.2.4)Opis zamówienia:
Zob. dokumentacja zamówienia dostępna pod adresem platformy elektronicznych zamówień publicznych (eTendering) podanym w sekcji I.3) „Komunikacja”.