II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa gazów technicznych jedno- i wieloskładnikowych oraz mieszanek gazów wraz z dzierżawą dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 241-6
Nuorodos numeris: 701903530
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas24111000 Vandenilis, argonas, inertinės dujos, azotas ir deguonis
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2015 r. poz. 2164 ze zm.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
Przedmiotem zamówienia jest dostawa gazów technicznych jedno- i wieloskładnikowych oraz mieszanek gazów dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 241-6.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Część zamówienia (zadania) nr 1
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)24111000 Vandenilis, argonas, inertinės dujos, azotas ir deguonis
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Dostawa gazów technicznych jedno- i wieloskładnikowych oraz mieszanek gazów wraz z dzierżawą dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 241-6 wg asortymentu szczegółowo określonego w załączniku nr 2 do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia.
Część zamówienia (zadania) nr 2
Pirkimo dalies Nr.: 2
Część zamówienia (zadania) nr 3
Pirkimo dalies Nr.: 3
Część zamówienia (zadania) nr 4
Pirkimo dalies Nr.: 4
Część zamówienia (zadania) nr 5
Pirkimo dalies Nr.: 5
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701903530
II.1.2)Główny kod CPV24111000 Wodór, argon, gazy szlachetne, azot i tlen
II.1.4)Krótki opis:
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV24111000 Wodór, argon, gazy szlachetne, azot i tlen
II.2.4)Opis zamówienia:
Część nr: 2
Część nr: 3
Część nr: 4
Część nr: 5