Paslaugos - 380009-2014
Pateikti glaustą rodinį
Belgija-Briuselis: Valstybių narių šiltnamio efektą sukeliančių dujų inventorių pagal Pastangų pasidalijimo sprendimą 2015 m. metinė apžvalga
2014/S 215-380009
Skelbimas apie sutarties sudarymą
Paslaugos
Direktyva 2004/18/EB
II.1)Aprašymas
II.1.1)Sutarčiai suteiktas pavadinimas
Valstybių narių šiltnamio efektą sukeliančių dujų inventorių pagal Pastangų pasidalijimo sprendimą 2015 m. metinė apžvalga.
II.1.2)Sutarties tipas ir darbų atlikimo, prekių pristatymo ar paslaugų teikimo vieta
Paslaugų kategorija Nr. 12: Architektūrinės paslaugos; inžinerijos ir integruotos inžinerijos paslaugos; miestų planavimo ir kraštovaizdžio inžinerijos paslaugos; susijusios mokslo ir techninio konsultavimo paslaugos; techninių tyrimų ir analizės paslaugos
Pagrindinė darbų atlikimo, prekių pristatymo ar paslaugų teikimo vieta: extra muros.
NUTS kodas
II.1.4)Trumpas sutarties ar pirkimo(-ų) aprašymas
Parama, skirta valstybių narių šiltnamio efektą sukeliančių dujų inventorių 2015 m. pagal Pastangų pasidalijimo sprendimą metinei apžvalgai.
II.1.5)Bendrasis viešųjų pirkimų žodynas (BVPŽ)
90700000 Aplinkosauginės paslaugos
II.1.6)Informacija apie Sutartį dėl viešųjų pirkimų (SVP)
Ar sutarčiai taikoma Sutartis dėl viešųjų pirkimų (SVP)?: taip
II.2)Bendra galutinė sutarties(-čių) vertė
II.2.1)Bendra galutinė sutarties(-čių) vertė
Vertė: 356 050 EUR
Be PVM
IV dalis: Procedūra