II dalis: Objektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa odlewów do rynien tras przenośnika zgrzebłowego dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział Zakład Remontowo-Produkcyjny w roku 2020 - grupa materiałowa 292-29
Nuorodos numeris: 511902569
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas43140000 Mobilios hidraulinės šachtų atramos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2018 poz. 1986 t.j.) zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze. Przedmiotem zamówienia jest dostawa odlewów do rynien tras przenośnika zgrzebłowego dla Polskiej Grupy Górniczej S.A. Oddział Zakład Rem.-Produkcyjny w roku 2020 - grupa materiałowa 292-29. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania prawne i parametry techniczno-użytkowe określono w SIWZ.
W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między zamawiającym a wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i podpisuje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
Pasiūlymai gali būti teikiami dėl visų pirkimo dalių
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)43140000 Mobilios hidraulinės šachtų atramos
II.2.4)Pirkimo aprašymas: II.2.5)Sutarties skyrimo kriterijaiToliau pateikti kriterijai
Kaina
Pirkimo dalies Nr.: 2
Pirkimo dalies Nr.: 3
Pirkimo dalies Nr.: 4
Pirkimo dalies Nr.: 5
Pirkimo dalies Nr.: 6
Pirkimo dalies Nr.: 7
Pirkimo dalies Nr.: 8
Pirkimo dalies Nr.: 9
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 511902569
II.1.2)Główny kod CPV43140000 Przenośne hydrauliczne zmechanizowane wsporniki korytarzy górniczych
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV43140000 Przenośne hydrauliczne zmechanizowane wsporniki korytarzy górniczych
Część nr: 2
Część nr: 3
Część nr: 4
Część nr: 5
Część nr: 6
Część nr: 7
Część nr: 8
Część nr: 9