Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Prekės - 3843-2020
Lenkija-Katowice: Konstrukcijų dalys
2020/S 003-003843
Klaidų ištaisymas
Skelbimas, susijęs su pakeitimais ar papildoma informacija
Prekės
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa łączników do wzmocnienia obudowy chodnikowej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych – nr grupy 288-13.
Nuorodos numeris: 701903452/01
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
44212380 Konstrukcijų dalys
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Przedmiotem zamówienia jest dostawa łączników do wzmocnienia obudowy chodnikowej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w ramach składów konsygnacyjnych – (grupa asortymentowa 288-13) w szacunkowej ilości i rodzaju szczegółowo określonej w Formularzu ofertowym, który stanowi załącznik nr 2 do SIWZ.
VI dalis: Papildoma informacija
Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701903452/01
II.1.2)Główny kod CPV44212380 Części konstrukcji
II.1.4)Krótki opis: