Direktiva 2004/18/ES
II.1)Opis
II.1.1)Naziv naročila, ki ga je določil naročnik:
Sukcesivna dobava konvencionalnih in ekoloških živil v obdobju 2016–2019.
II.1.2)Vrsta naročila in mesto gradnje, kraj dobave ali izvedbeBlago
Nakup
Glavna lokacija ali mesto gradnje, kraj dobave ali izvedbe: Trbovlje.
Šifra NUTS SI015 Zasavska
II.1.4)Informacije o okvirnem sporazumuOkvirni sporazum z več gospodarskimi subjekti
največje število udeležencev v predvidenem okvirnem sporazumu: 3
Trajanje okvirnega sporazuma
Trajanje v letih: 4
II.1.5)Kratek opis naročila ali nabave
Predmet javnega naročila je sukcesivna dobava konvencionalnih in ekoloških živil po posameznih sklopih za potrebe prehrane v Domu upokojencev Franc Salamon Trbovlje.
Naročnik bo sklenil okvirni sporazum za 4 leta, in sicer za obdobje od predvidoma 1.1.2016 do 31.12.2019.
Javno naročilo je razdeljeno na 16 sklopov.
II.1.6)Enotni besednjak javnih naročil15000000 Živila, pijače, tobačni izdelki in z njimi povezani izdelki, 15100000 Živalski proizvodi, meso in mesni proizvodi, 15300000 Sadje, zelenjave in pripadajoči proizvodi, 15500000 Mlečni izdelki, 15700000 Krmila in hrana za živali, 15810000 Krušni izdelki, sveže pecivo in slaščice, 15830000 Sladkor in sladkorni izdelki, 15850000 Testenine, 15840000 Kakav; čokolada in sladkarije, 15870000 Začimbe in začimbna sredstva, 15860000 Kava, čaj in z njima povezani izdelki
II.2)Količina ali obseg naročila
II.2.1)Celotna količina ali obseg:
II.2.2)Informacije o variantahVariante: ne