Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Ivóvíz- és szennyvíz szivattyúk beszerzése
Numer referencyjny: EKR000737762021
II.1.2)Główny kod CPV42122000 Pompy
II.1.4)Krótki opis:
Az Ajánlatkérő a meglévő ivóvíz- és szennyvíz szivattyúit kívánja a Műszaki leírásokban és azok mellékleteiben részletezettek szerint energiatakarékos szivattyúkra lecserélni. A közbeszerzési eljárás során összesen 67 db ivóvíz szivattyú, valamint 76 db szennyvíz szivattyú cseréjére kerül sor.
A közbeszerzési eljárás részei:
- 1. közbeszerzési rész: 67 db Ivóvíz szivattyúk beszerzése ,
- 2. közbeszerzési rész: 14 db szennyvíz szivattyú beszerzése,
- 3. közbeszerzési rész: 36 db szennyvíz szivattyú beszerzése,
- 4. közbeszerzési rész: 26 db szennyvíz szivattyú beszerzése.