Paslaugos - 398489-2014
Pateikti glaustą rodinį
Belgija-Briuselis: ES ATLPS elektroninis ataskaitų teikimas
2014/S 226-398489
Skelbimas apie sutarties sudarymą
Paslaugos
Direktyva 2004/18/EB
II.1)Aprašymas
II.1.1)Sutarčiai suteiktas pavadinimas
ES ATLPS elektroninis ataskaitų teikimas.
II.1.2)Sutarties tipas ir darbų atlikimo, prekių pristatymo ar paslaugų teikimo vieta
Paslaugų kategorija Nr. 12: Architektūrinės paslaugos; inžinerijos ir integruotos inžinerijos paslaugos; miestų planavimo ir kraštovaizdžio inžinerijos paslaugos; susijusios mokslo ir techninio konsultavimo paslaugos; techninių tyrimų ir analizės paslaugos
Pagrindinė darbų atlikimo, prekių pristatymo ar paslaugų teikimo vieta: Extra muros.
NUTS kodas
II.1.4)Trumpas sutarties ar pirkimo(-ų) aprašymas
Parama Komisijai, toliau skatinančiai naudoti IT ES šiltnamio efektą sukeliančių dujų apyvartinių taršos leidimų prekybos sistemos stebėsenos, ataskaitų teikimo ir vertinimo srityje.
II.1.5)Bendrasis viešųjų pirkimų žodynas (BVPŽ)
90700000 Aplinkosauginės paslaugos
II.1.6)Informacija apie Sutartį dėl viešųjų pirkimų (SVP)
Ar sutarčiai taikoma Sutartis dėl viešųjų pirkimų (SVP)?: taip
II.2)Bendra galutinė sutarties(-čių) vertė
II.2.1)Bendra galutinė sutarties(-čių) vertė
Vertė: 168 650 EUR
Be PVM
IV dalis: Procedūra