Skelbimas apie sutarties skyrimą. Komunalinės paslaugos
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/25/ES
I dalis: Perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa elementów tras kolejek podwieszanych (zawiesia, odciągi, ograniczniki, ogniwa złączne typu C) dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. (grupa materiałowa 295-20)
Nuorodos numeris: 701903508
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas43600000 Kasybos, karjerų eksploatavimo ir statybos mašinų dalys
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Dostawa elementów tras kolejek podwieszanych (zawiesia, odciągi, ograniczniki, ogniwa złączne typu C) dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. (grupa materiałowa 295-20).
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – zamówienia sektorowe
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701903508
II.1.2)Główny kod CPV43600000 Części maszyn górniczych, kopalniczych oraz budowlanych
II.1.4)Krótki opis:
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia: