Usługi - 401376-2015
Wyświetl widok skrócony
Polska-Nysa: Usługi przygotowywania posiłków
2015/S 220-401376
Ogłoszenie o zamówieniu
Usługi
Dyrektywa 2004/18/WE
II.1)Opis
II.1.1)Nazwa nadana zamówieniu przez instytucję zamawiającą:
Przygotowanie, wydawanie i dowóz posiłków dla podopiecznych Ośrodka Pomocy Społecznej w Nysie.
II.1.2)Rodzaj zamówienia oraz lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usług
Kategoria usług: nr 25: Usługi społeczne i zdrowotne
Główne miejsce lub lokalizacja robót budowlanych, miejsce realizacji dostawy lub świadczenia usług: Nysa.
Kod NUTS PL52 Opolskie
II.1.4)Informacje na temat umowy ramowej
II.1.5)Krótki opis zamówienia lub zakupu
Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie dwudaniowych posiłków 7 dni w tygodniu, w tym:
— przygotowywanie i wydawanie gorących posiłków podopiecznym OPS Nysa, przez co najmniej 5 dni w tygodniu, oraz wydawanie posiłków w formie suchego prowiantu na 6 i 7 dzień tygodnia i na dni świąteczne,
— przygotowywanie, dowóz i wydawanie gorących posiłków oraz suchego prowiantu na 6 i 7 dzień tygodnia i na dni świąteczne do Noclegowni CARITAS w Nysie oraz do Środowiskowego Domu Samopomocy w Nysie,
— przygotowywanie i dostarczanie gorących posiłków, oraz posiłków w formie suchego prowiantu na 6 i 7 dzień tygodnia oraz na dni świąteczne – do miejsc wskazanych przez Zamawiającego tj. miejsc zamieszkania podopiecznych OPS Nysa, (ok.40 osób na terenie miasta i gminy Nysa).
II.1.6)Wspólny Słownik Zamówień (CPV)
55321000 Usługi przygotowywania posiłków, 55322000 Usługi gotowania posiłków
II.2)Wielkość lub zakres zamówienia
II.2.1)Całkowita wielkość lub zakres:
Szacunkowa średnia ilość posiłków w miesiącu wynosi 11 100 sztuk, średnia liczba świadczeniobiorców w miesiącu wynosi 380 osób.
II.2.2)Informacje o opcjach
Opcje: nie