Skelbimas apie sutarties sudarymą
Direktyva 2004/18/EB
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Aprašymas
II.1.1)Sutarčiai suteiktas pavadinimas
Saugumo, priimamojo ir pašto paslaugų teikimas Europos aplinkos agentūrai.
II.1.2)Sutarties tipas ir darbų atlikimo, prekių pristatymo ar paslaugų teikimo vietaPaslaugos
Paslaugų kategorija Nr. 27: Kitos paslaugos
Pagrindinė darbų atlikimo, prekių pristatymo ar paslaugų teikimo vieta: agentūros patalpose Kopenhagoje ir rangovo nuosavose patalpose, priklausomai nuo užsakymo formos reikalavimų.
NUTS kodas
II.1.4)Trumpas sutarties ar pirkimo(-ų) aprašymas
EAA ketina sudaryti preliminariąją paslaugų pirkimo sutartį dėl saugumo, priimamojo ir vidaus pašto paslaugų teikimo ir saugumo įrenginių priežiūros. EAA patalpos yra 2 pastatuose adresu Kongens Nytorv 6 (KN6) ir Kongens Nytorv 8 (KN8), 1050 Kopenhaga K, DANIJA, kurie yra sujungti koridoriais pirmame ir antrame aukštuose. Bendras patalpų paviršiaus plotas yra apytikriai 9 900 m2. Šiuo metu EAA apytikriai dirba 220 asmenų.
EAA turi prieigos kontrolę / įsilaužimo signalizaciją ir radaro veikimu pagrįstą vaizdo stebėjimo sistemą (RVS), kurias turės prižiūrėti paslaugų teikėjas, su kuriuo bus sudaryta sutartis. Paslaugų teikėjas automatinę priešgaisrinę signalizaciją turi prižiūrėti pasitelkęs Dansk Brandteknik A/S. Pirkimo specifikacijų 7 priede pateikiamas išsamus apsaugos sistemų ir įrangos aprašymas.
Pirkimo specifikacijų 6.2 dalyje pateikiama daugiau informacijos apie užduotis, kurios turės būti vykdomos.
II.1.5)Bendrasis viešųjų pirkimų žodynas (BVPŽ)79710000 Apsaugos paslaugos, 79500000 Pagalbinės biuro paslaugos, 50610000 Apsaugos įrangos remonto ir priežiūros paslaugos
II.1.6)Informacija apie Sutartį dėl viešųjų pirkimų (SVP)Ar sutarčiai taikoma Sutartis dėl viešųjų pirkimų (SVP)?: ne
II.2)Bendra galutinė sutarties(-čių) vertė
II.2.1)Bendra galutinė sutarties(-čių) vertėVertė: 1 200 000 EUR
Be PVM
IV dalis: Procedūra