Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia – zamówienia sektorowe
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Доставка на нови и резервни помпени агрегати.
Numer referencyjny: ТТ001785
II.1.2)Główny kod CPV42122000 Pompy
II.1.4)Krótki opis:
На изпълнителя не са гарантирани количества на поръчваните стоки, предмет на договора, и продължителност на дейностите. Възложителят ще поръчва стоки съгласно неговите необходимости.
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Доставка на резервни помпени агрегати Jesco за съществуващи тръбни системи или еквивалентни, отговарящи на същите присъединителни размери.
Część nr: 12
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV42122000 Pompy
II.2.4)Opis zamówienia:
Доставка на резервни варелни помпени агрегати или еквивалентни, отговарящи на същите присъединителни размери.
Część nr: 14
Доставка на химическа помпа за FeCl за съществуващи тръбни системи или еквивалентни, отговарящи на същите присъединителни размери.
Część nr: 20
Доставка на резервни помпени агрегати ProMinent за съществуващи тръбни системи или еквивалентни, отговарящи на същите присъединителни размери.
Część nr: 2
Доставка на резервни помпени агрегати Calder или еквивалентни, отговарящи на същите присъединителни размери.
Część nr: 17
Доставка на резервни помпени агрегати Verdemag или еквивалентни, отговарящи на същите присъединителни размери.
Część nr: 16
Доставка на перисталтични помпи за отпадъчни води с номинално напрежение 200/240V.
Część nr: 22
Доставка на резервни помпени агрегати Vipom за съществуващи тръбни системи или еквивалентни, отговарящи на същите присъединителни размери.
Część nr: 10
Доставка на резервни помпени агрегати Netzsch за съществуващи тръбни системи или еквивалентни, отговарящи на същите присъединителни размери.
Część nr: 4