Ogłoszenie o zamówieniu – zamówienia sektorowe
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Obsługa i konserwacja agregatów chłodniczych o mocy 3 MW zabudowanych na poz. 838 m, chłodnic wyparnych wody zabudowanych na poz. 823 m oraz urządzeń chłodniczych lokalnych w JSW S.A. KWK „Borynia–Zofió.
Numer referencyjny: 63/ZZ/16
II.1.2)Główny kod CPV71330000 Różne usługi inżynieryjne
II.1.4)Krótki opis:
Obsługa i konserwacja agregatów chłodniczych o mocy 3 MW zabudowanych na poz. 838 m, chłodnic wyparnych wody zabudowanych na poz. 823 m oraz urządzeń chłodniczych lokalnych w JSW S.A. KWK „Borynia – Zofiówka – Jastrzębie” Ruch „Borynia”.
Termin wykonania zamówienia: 36 miesięcy od 2.1.2017 r. W sytuacji przedłużenia się procedury przetargowej poza wskazany termin rozpoczęcia wykonywania zamówienia, tj. 2.1.2017 r., 36-cio miesięczny termin wykonywania zamówienia rozpocznie się w dniu udzielenia zamówienia (zawarcia umowy).
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia: