Skelbimas apie pirkimą. Komunalinės paslaugos
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/25/ES
I dalis: Perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Troleibusų oro linijų kontaktinio tinklo radijo bangomis valdomų automatinių iešmų pirkimas
Nuorodos numeris: 559071
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas34940000 Geležinkelio įrenginiai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Pirkimo objektas – troleibusų oro linijų kontaktinio tinklo radijo bangomis valdomi automatiniai iešmai (toliau – Prekės, Automatiniai iešmai). Pirkimo objektas į pirkimo objekto dalis neskaidomas. Perkamų Prekių savybės, techniniai ir kiti privalomi reikalavimai, Prekių kiekiai ir jų pristatymo sąlygos nurodyti pirkimo sąlygų 1 priede „Techninė specifikacija“. Perkantysis subjektas įsipareigoja Prekių tiekimo laikotarpiu nupirkti visų Prekių visus kiekius. Prekių tiekimas suskirstytas į IV (keturias) Prekių partijas, o Prekių partijos turi būti pristatytos per nurodytus terminus.
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)34940000 Geležinkelio įrenginiai
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Pirkimo objektas – troleibusų oro linijų kontaktinio tinklo radijo bangomis valdomi automatiniai iešmai (toliau – Prekės, Automatiniai iešmai). Pirkimo objektas į pirkimo objekto dalis neskaidomas. Perkamų Prekių savybės, techniniai ir kiti privalomi reikalavimai, Prekių kiekiai ir jų pristatymo sąlygos nurodyti pirkimo sąlygų 1 priede „Techninė specifikacija“. Perkantysis subjektas įsipareigoja Prekių tiekimo laikotarpiu nupirkti visų Prekių visus kiekius. Prekių tiekimas suskirstytas į IV (keturias) Prekių partijas, o Prekių partijos turi būti pristatytos per nurodytus terminus (toliau – Prekių partijų pristatymo terminai): 1. I Prekių partija – visi radijo siųstuvai ir kita reikalinga įranga, kuri montuojama į troleibusus – per I-osios Prekių partijos pristatymo terminą, t. y. neilgiau nei per 90 (devyniasdešimt) kalendorinių dienų nuo sutarties sudarymo dienos, šios dienos neskaičiuojant; 2. II Prekių partija – 20 (dvidešimt) Automatinių iešmų komplektų – per II-osios Prekių partijos pristatymo terminą – neilgiau nei per 30 (trisdešimt) kalendorinių dienų nuo I-osios Prekių partijos pristatymo dienos, šios dienos neskaičiuojant. I-osios Prekių partijos pristatymo diena – tai diena, kurią tiekėjas per I-osios Prekių partijos pristatymo terminą Perkančiajam subjektui pristato visus (visą kiekį) radijo siųstuvus ir kitą reikalingą įrangą, montuojamą į troleibusus, arba diena, kurią tiekėjas per I-osios Prekių partijos pristatymo terminą Perkančiajam subjektui pristato paskutinius (viso kiekio) radijo siųstuvus ir kitą reikalingą įrangą, montuojamą į troleibusus, jei tiekėjas radijo siųstuvus ir kitą reikalingą įrangą, montuojamą į troleibusus, Perkančiajam subjektui per I-osios Prekių partijos pristatymo terminą pristato ne vienu kartu, o radijo siųstuvų ir kitos reikalingos įrangos, montuojamos į troleibusus, partijomis; 3. III Prekių partija – 40 (keturiasdešimt) Automatinių iešmų komplektų – per III-osios Prekių partijos pristatymo terminą – neanksčiau nei po 4 (keturių) mėnesių nuo I-osios Prekių partijos pr